KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12485343
nr 1248 5343
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, skogssjö. Olja på duk, 50x60
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:22:08
350 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt